Наші проекти

Проект "Діти Харкова за мир"

1 червня в День захисту дітей на Майдані Свободи пройшов масштабний концерт, в якому взяли участь 3000 юних музикантів. Підготовка зайняла близько 3 місяців, це був новий, складний, але в той же час дуже цікавий процес. Разом з юними даруваннями виступав відомий харківський колектив Prime Orchestra, а диригентом, який заряджав і надихав своєю енергією оркестр став Денис Дорошенко.

Режисером всього проекту виступив Олексій Настаченко: "Ми хочемо вперше в Україні, а може бути навіть і в багатьох інших країнах, вивести на площу молодих музикантів. Це музиканти музичних шкіл. Плюс учасники хорів і плюс танцювальні колективи міста. Це все діти і їх мистецтво представити на площі. Буде живий звук, у нас це проект, тому я і кажу, що ми самі хвилюємося, бо це проект вперше і на площі Свободи збереться величезна кількість музикантів. "

Діти зіграли 5 всесвітньо відомих хітів серед яких була пісня групи Pink Floyd, а також «We are the children» Майкла Джексона. Крім музикантів в акції брали участь харківські танцювальні колективи. Так одним з найбільш яскравих номерів стала композиція Rock The Party, де діти не тільки співали і грали, а й танцювали.

Однією з найбільш глибоких і проніковенних пісень стала композиція «Лелека на даху».

«Люди прошу я потише, потише
Войны пусть сгинут во мгле
Аист на крыше. Аист на крыше
Мир на Земле»

Такі потужні і дуже актуальні слова у виконанні дітей, змогли проникнути в серце кожного харків'янина. Адже слово "Мир" важливо для кожної людини, яка живе на нашій планеті. Можливо, цей проект перша сходинка, щоб і інші країни вірили в мир і щастя на Землі. Першими в це повірили і про це заговорили діти Харкова на площі Свободи!