Наші проекти

День міста Харкова та день незалежності

Цього року День народження улюбленого міста і День незалежності України пройшли з особливим розмахом. Свята проходили відразу на декількох майданчиках, тому жителі і гості міста змогли вибрати, що їм більше до душі: затишний сквер "Стрілка" або площа Свободи.

   


З 23 по 26 серпня було проведено безліч заходів: в ХНАТОБі ім. Лисенка відбулася прем'єра мюзиклу про Харків "Місто майбутнього", який був поставлений спеціально до Дня міста. У мюзиклі взяли участь близько 1000 акторів, хореографів і вокалістів нашого міста.
Крім грандіозного шоу на головній площі міста, де для харків'ян виступали "Гриби", дует "Потап і Настя", DZIDZIO, Ірина Білик та Наталя Могилевська.

 

Протягом 4 днів в сквері "Стрілка" на спеціальній сцені на воді проходили святкові концерти. Для харків'ян виступали не тільки кращі хореографічні, циркові та вокальні колективи міста, а й переможці міського конкурсу-фестивалю "Місто талантів". В кінці кожного вечора, після виступу cover bandov, харків'яни і гості міста насолоджувалися єдиним в Україні світло-лазерним шоу, а також тематичними проекційним шоу на воді. Вперше був задіяний міст "Закоханих".