Колективи

Miparti Dance Company 

Miparti Dance Company надає повний спектр послуг в області хореографії.

Ми працюємо не тільки з професіоналами, а й аматорами - любителями танцю, людьми будь-якого віку і будь-якого ступеня фізичної підготовки. Для Вас в нашому центрі відкриті групи з різним танцювальним напрямкам, наші компетентні фахівці навчать танцювати усіх і кожного, подарують частинку своєї душі!

У нашому танцювальному центрі "Miparti" працюють професійні хореографи, педагоги-репетитори класичної, народної, сучасної хореографії, які можуть підготувати абітурієнтів-хореографів, акторів, режисерів до вступних іспитів в спеціалізовані навчальні заклади.

У нас Ви можете замовити виступи професійних артистів на різні види заходів: концерти, корпоративи, банкети, презентації, виставки, конкурси і т.д., майстер-класи в будь-якому вигляді хореографії.

Наші балетмейстери втілять в життя будь-який Ваш ексклюзивний проект (весільний танець, танець сюрприз- привітання, танцювальні номери і підтанцьовки на різні види конкурсів ...), допоможуть створити репертуар, розробити костюми для Вашого танцювального колективу. Синтезуючи види сучасних мистецтв, ми зможемо створити якісно новий мистецький продукт будь-якої складності: спектакль, мьюзикл, шоу ...

 

Наші найяскравіші номери можна подивитися на сайті www.miparti.com.ua, а також на нашому каналі Youtube «miparti dance company»

ЗАЯВКА НА НАВЧАННЯ