События

З 14 по 24 липня колектив зразкового театру-студії Старт-Арт знаходився в дитячому творчому таборі в м.Залізний порт, де хлопці брали участь в театральному фестивалі "ІМПРЕЗА БІЛЯ МОРЯ". У цьому році фестиваль приймав юних акторів з Харкова, Ужгорода та Дніпра. Кожен з учасників мав можливість спробувати себе в ролі драматурга, сценариста, художника і, звичайно, режисера і актора. Діти брали активну участь в майстер-класах, цікавих квестах, тематичних вечорах і в спортивних змаганнях.

Протягом 10 днів відбувся конкурсний перегляд вистав. «Старт-Арт» представив спектакль «Досконала хвиля», яка була визнана переможцем в наступних номінаціях: «Кращий акторський ансамбль», «Краще образно-пластичне вирішення вистави», «Краще музичне оформлення вистави», «Краще образне вирішення сценічного костюма», «Краща режисерська робота», а окремі актори отримали дипломи «Кращий актор фестивалю», «Краща чоловіча роль», «Кращий актор другого плану», «Краща актриса другого плану».

Крім незабутніх позивних емоцій, діти отримали багато знань і досвіду, який стане в нагоді в подальшій діяльності колективу «Старт-Арт».

У Вас есть идея?

Отправляйте ее к нам!

717-98-14 - Отдел массового досуга

717-98-13 - Приемная

Г. ХАРЬКОВ,
УЛ. СКРИПНИКА 7